FlowerTrials® 2026 komt eraan!

Van 9 t/m 12 juni neemt Evanthia opnieuw deel aan FlowerTrials®, hét jaarlijkse ontmoetingsmoment voor professionals in de sierteeltsector. Tijdens dit internationale evenement komen veredelaars, kwekers en handelspartners samen om de nieuwste innovaties, genetica en concepten te ontdekken.

26 May 2026

Tijdens FlowerTrials®2026 presenteren wij met trots onze nieuwste genetica, innovatieve rassen en creatieve concepten voor een toekomstbestendig assortiment. Bezoekers krijgen een inspirerend kijkje in onze ontwikkelingen binnen de sierteelt en ontdekken hoe wij in spelen op trends, duurzaamheid en marktkansen.

Wij kijken er naar uit om klanten, partners en andere professionals uit de sector persoonlijk te ontmoeten en ideeën uit te wisselen.

Locatie:
Kwekerij Bloem en Tuin
Oudecampsweg 4
2678 KN De Lier

Openingstijden:
Dinsdag t/m donderdag: 08:00 – 18:00 uur
Vrijdag: 08:00 – 15:00 uur

Bekijk het Yucca assortiment

No items found.
Ken jij iemand die dit moet lezen?
Deel dit artikel

Contact

Registreer uw bezoek

Wilt u ons bezoekentijdens FlowerTrials® 2026?
Registreer u eenvoudig via onderstaande link:

👉 klik hier

Wij hopen u te verwelkomen tijdens FlowerTrials® 2026!

Relevante artikelen

Alle nieuwsberichten

Slim tuinieren tijdens droge periodes: sterke planten voor een toekomstbestendige tuin

June 4, 2026

Inspiratie uit de Tuinen van Appeltern

In de Tuinen van Appeltern wordt zichtbaar hoe een duurzame tuin eruit kan zien. Hier gaan sfeer, biodiversiteit en slim watergebruik hand in hand. Bezoekers ontdekken er hoe sterke planten een tuinaantrekkelijk houden, zelfs tijdens warme zomers.

Droogtetolerante planten beschikken vaak over eigenschappen die hen beter bestand maken tegen hitte en beperkte watergift. Denk aan diepe wortels, stevig blad of een efficiënte manier van wateropslag.

Dat levert verschillende voordelen op:

·        minder waterverbruik

·        minder onderhoud

·        een gezonde bodemstructuur

·        meer biodiversiteit

·        een tuin die beter bestand is tegen klimaatverandering

Lees meer

Single Matricaria verovert iedereen met haar zonnig-gele hartje

May 21, 2026

Deze bloem staat volop in de belangstelling door haarveelzijdigheid en sterke eigenschappen. Voor kwekers, bloemisten en consumentenis Tanacetum een inspirerende keuze die perfect past in de groeiende vraag naarsnijbloemen met een natuurlijke uitstraling, die ook nog eens eenvoudig, snelen steeds duurzamer te telen zijn.

Lees meer

Nu verkrijgbaar: Pinus pinea

May 4, 2026
Lees meer
Alle nieuwsberichten